Ana Sayfa GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ 1 Kasım 2017 69 Görüntüleme

Xbox akıllı saat görselleri sızdı!

Xbox akıllı saat görselleri sızdı!

Microsoft’un üzerinde çalıştığı ve daha sonradan iptal edilen Xbox marka akıllı saatlerin ilk görselleri de ortaya çıktı. Microsoft’un zamanın ötesinde fikirlere sahip olduğunu fakat bunu her daim doğru şekilde uygulayamadığını kanıtlayan bu akıllı saatin oldukça güzel göründüğünü ve oyunseverlerin ilgisini çekebileceğini söylemek mümkün.

iPhone 8 sırasına sadece 2 kişi girdi!

iPhone 8 sırasına sadece 2 kişi girdi!

Birçok ülkede satışına başlanan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri için görünüşe bakılırsa geçmiş yıllarda oluşan kuyruklar bu yıl oluşmadı.
iPhone 8’de seveceğiniz 8 şey!
iPhone 8’e ilgi nasıl?
Çin’de West Lake bölgesinde yer alan Apple Store’da, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için uzun bir g&…

İşte karşınızda Xbox akıllı saat!

Bugüne kadar birçok akıllı telefon, tablet ve hatta bir de aşağıda gördüğünüz akıllı saat projesini çöpe atan Microsoft’un 2013 yılında üzerinde çalıştığı,  Xbox markasına sahip olarak üretilecek olan bu akıllı saatlerin neden iptal edildiği ise bilinmiyor.

Yukarıdaki görsele göz attığınızda Xbox markalı bu akıllı saatin aslında orijinal Apple Watch’a tasarımsal anlamda ne kadar benzediğini de farketmiş olabilirsiniz. Tabii şunu da belirtmek gerekiyor ki akıllı saatler tasarlanırken Apple’ın Apple Watch modelleri daha piyasaya sürülmemişti.

Belki de Microsoft; 1.5 inç’lik ekrana, 6 GB dahili hafızaya ve değiştirilebilir kordona sahip bu akıllı saati Apple’ın bir anda Apple Watch ile büyük sükse yapması sebebiyle iptal etmiş olabilir. Çünkü 2013 yılında geliştirilmeye başlayan projenin, 2015 yılı içerisinde teknoloji meraklılarının beğenisine sunulması planlanıyordu.

:: Microsoft sizce bu akıllı saat projesini neden iptal etti?

Tema Tasarım | Osgaka.com