Ana Sayfa BİLGİSAYAR 1 Kasım 2017 82 Görüntüleme

Windows 10 ücretsiz indir

Windows 10 ücretsiz indir

Microsoft, Windows 10‘u duyurduğuna ücretsiz olarak yükseltme imkanı sunacağını açıklamıştı. Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 sürümlerine sahip olanlar ücretsiz Windows 10 yükseltmesinden faydalanabiliyordu. Ancak ücretsiz yükseltme geçtiğimiz günlerde sona ermişti. Windows 10 ücretsiz indir!

Windows 10 ücretsiz indir

Ücretsiz Windows 10 güncellemesi için 29 Temmuz tarihinin son gün olduğunu sizlere geçtiğimiz hafta boyunca hatırlatmıştık. Ancak Microsoft’un sitesindeki açık sayesinde Windows 10 yükseltmesi hala ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Ücretsiz Windows 10 için Bugün Son Gün!

Ücretsiz Windows 10 için Bugün Son Gün!

Microsoft’un geniş kitlelerce beğenilmeyen, hatta yerden yere vurulan işletim sistemi Windows 8’in başarısızlığını unutturan Windows 10 yola devam diyor.
Alıştığımız Windows tecrübesini yaşatan, bunun yanı sıra pek çok yenilik sunan Windows 10 bildiğiniz gibi uzun süredir herhangi bir bedel talep edilmeden kullanıma sunulmuştu.
Aradan geçen 1 yılın sonunda, Microsoft sunmuş olduğu ücretsiz …

Söylenene göre; Windows 10 yükseltme dosyası, windows10upgrade24074.exe hala Microsoft’un sitesinde yer alıyor. Windows 7,8 ve 8.1 sahipleri bu exe dosyasını indirerek Windows 10 güncellemesini ücretsiz olarak yükleyebiliyor.

Bu açık kapatılmadan önce aşağıdaki linkten ilgili exe. dosyasını indirebilirsiniz.

:: Windows 10 upgrade for assistive technology users

Windows 10 ücretsiz indir

:: Windows 10 güncellemesini yüklediniz mi?

Tema Tasarım | Osgaka.com