Ana Sayfa BİLGİSAYAR 1 Kasım 2017 108 Görüntüleme

Windows 10 indir! (Anniversary Dahil ISO)

Windows 10 indir! (Anniversary Dahil ISO)

Anniversary güncellemesi ile gelen Windows 10 ISO dosyasını hemen indirebilirsiniz! Microsoft‘un sitesi üzerinden resmi ve tamamen legal olarak Windows 10 ISO dosyasını indirip bilgisayarınıza kurabiliyorsunuz. Windows 10 indir!

Kendi USB belleğinize veya DVD’nize yazarak kullanabileceğiniz Windows 10 yükleme dosyaları, istediğiniz her an Windows 10’u tekrar yüklemenize de izin verecek.

Windows 10 Anniversary Güncellemesi Çıktı!

Windows 10 Anniversary Güncellemesi Çıktı!

Uzun bir süre sonra, Windows 10’nun yıl dönümünde beklenen büyük güncelleme ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu. Önceki lansmanlarda 2016 yaz döneminde geleceği söylenen büyük güncellemeyle beklenen oldu ve Microsoft bugün itibariyle  “Anniversary Update” adı verdiği güncellemeyi resmi web sitesinde yayınladı.
Windows 10 ISO …

Anniversary güncellemesini barındıran Windows 10 indirerek, hem daha hızlı hem de daha sorunsuz bir güncelleme yükleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Windows 10 indir!

Microsoft’un sitesindeki indirme sayfasına geldiğimiz zaman bize bazı uyarılar yapılıyor. Windows 10 indirmeye başlamadan önce bize internet bağlantımızın olması, bilgisayarımızda yeterli depolama alanının bulunması ve en az 4 GB boş alanı bulunan bir DVD veya USB belleğimizin olması gerektiği söyleniyor.

windows 10 indir

Bunların yanında Windows 10‘un sistem gereksinimlerini okumamız ve ilk kez kurulum yapıyorsak 25 haneli Windows ürün kodumuzu bilmemiz gerektiği de yapılan uyarılar arasında. Medya Oluşturma Aracı’nı kullanarak indirebileceğimiz Windows 10 ISO için 32 ve 64 bit olarak 2 ayrı indirme seçeneği mevcut.

SpaceX bir Falcon 9 daha fırlattı!

SpaceX bir Falcon 9 daha fırlattı!

SpaceX için Falcon 9 roketlerini fırlatmak artık alışkanlık oldu. Uzay şirketi, bu yılın 14. fırlatmasını gerçekleştirdi.

Eğer bilgisayarınızda Windows 10 yüklü ise; Windows 10 aracı ile sadece Anniversary güncellemesini indirerek sisteminize yükleyebilirsiniz.

Windows 10 indirmek için, indirme sayfasının alt kısmında bulunan sisteminize uygun “Download Tool Now” butonuna tıklamanız yeterli.

:: Download Windows 10

:: Anniversary güncellemesini barındıran Windows 10 ISO dosyasını indirdiniz mi?

İlginizi çekebilir

Hologram nasıl üretilir

Hologram nasıl üretilir

Tema Tasarım | Osgaka.com