Ana Sayfa CEPTELEFONU 3 Ocak 2018 256 Görüntüleme

Uygun fiyatlı Xperia L2 nasıl ?

Uygun fiyatlı Xperia L2 nasıl ?

Akıllı telefon pazarında hatırı sayılır bir yere sahip olan Sony yepyeni modellerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu modellerden birisi olan Sony Xperia L2 taslak çizimleriyle karşımızda.

Sony Xperia XA2 Ultra sızdırıldı!

Sony Xperia XA2 Ultra sızdırıldı!

Sony’in büyük ekran seven kullanıcılara yönelik yeni akıllı telefonu Sony Xperia XA2 Ultra sızdırıldı! Bakalım cihazın teknik özellikleri nasıl?

Sony Xperia L2 özellikleri neler?

Çok eleştirilen tasarım dilini 2018 yılında değiştirmesi beklenen Sony’nin yeni yılda tanıtması beklenilen modellerinden olan Xperia L2 sızdırıldı.

Uygun fiyatlı Xperia L1’in devamı olan model, önceki modelle büyük ölçüde benzer bir tasarımla gelecek. Ön tarafta herhangi bir kapasitif yada fiziksel butonun yer almadığı modelde 5,5 inç büyüklüğünde 720p ekran konumlandırılacak.

Sony’nin bugüne kadar modelin yan tarafına konumlandırdığı güç butonuna entegre ettiği parmak izi okuyucunun yeni modelinde arka tarafta yer almasıysa dikkat çeken detaylardan.

 

Snapdragon 630 işlemci ve 4 GB RAM’ın yer alacağı modelin, Android Nougat ile piyasaya çıkması bekleniyor. 149.9 x 78.4 x 9.8 mm boyutlarında olacağı söylenen modelin MWC 2018 kapsamında tanıtılması bekleniyor.

:: Sony’nın yeni akıllı telefonunun tasarımını nasıl buldunuz?

 

 

Tema Tasarım | Osgaka.com