Ana Sayfa OYUN 13 Kasım 2017 65 Görüntüleme

Thermaltake’ten aktif soğutmalı oyuncu koltuğu!

Thermaltake’ten aktif soğutmalı oyuncu koltuğu!

Thermaltake bilgisayar başında geçirilen saatlerin konforlu olması için yepyeni bir oyuncu koltuğu ile karşımıza çıktı. Thermaltake X Comfort Air Oyuncu Koltuğu özellikle aktif soğutma özelliği ile tüm benzerlerinden ayrılmayı başarıyor.

Dünyanın en büyük QLED oyuncu monitörü!

Dünyanın en büyük QLED oyuncu monitörü!

Gamescom 2017 etkinliğinde Samsung tarafından dünyanın en büyük QLED oyuncu monitörünün tanıtımı gerçekleştirildi. Samsung CHG90 QLED Gaming Monitor adlı ürün, diyagonal 49 inç büyüklüğünde ve 32:9 süper ultra genişlikte.
Samsung DeX işe yarıyor mu? İşte cevabı
Samsung CHG90 QLED Gaming Monitor özellikleri
Samsung tarafından IMAX tarzı sinematik görüntüleme deneyimi sunduğu ifade edilen Samsung …

Thermaltake X Comfort Air Oyuncu Koltuğu özellikleri 

Koltuktaki soğutma sistemi dört yüksek basınçlı fandan meydana geliyor. Oturma kısmının altına yerleştirilen ve üç farklı hızda çalıştırılabilen bu fanlar sayesinde suni derinin oluşturabileceği rahatsızlığın da önüne geçilmiş oluyor.

Thermaltake X Comfort Air Oyuncu Koltuğu

Şirket bu sistem sayesinde koltuğun 0.6 ile 1.5 derece daha serin olduğunu ifade ediyor. Gürültü seviyesinin ise 32 dB(A) olduğu belirtiliyor ancak en düşük ve en yüksek değerle detaylandırılmıyor.

Üründe şirketin diğer koltukları gibi yükseklik, sırt açısı, eğim kilidi, salınım ve dört yönlü kolçak ayarı sunuluyor. Alüminyum çerçeve üzerine kurulu ürünün dolgu malzemesi ise 75 kg/m3 köpük. Ayrıca sınıf 4 gaz pistonu ve alüminyum beş kollu tabanda 3 inç tekerlekler bulunuyor.

Thermaltake X Comfort Air Oyuncu Koltuğu

Kırmızı ve siyah renk seçeneklerle piyasaya sürülen X Comfort Air, 500 dolar gibi oldukça yüksek bir fiyat etiketine sahip.

:: Bu oyuncu koltuğu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tema Tasarım | Osgaka.com