Ana Sayfa OYUN 22 Aralık 2017 43 Görüntüleme

Steam Kış İndirimi başladı!

Steam Kış İndirimi başladı!

Steam Kış İndirimleri başladı ve binlerce oyun aynı anda çok uygun fiyatlarla bizlere sunuldu. Yaklaşık birkaç haftadır Uplay, GoG ve Humble Bundle gibi platformların indirim ve ücretsiz oyunlarını uzaktan izleyen Valve, inanılmaz oranlarla sunduğu geleneksel inidirim dönemini başlattı.

PUBG 1.0 ile erken erişimden çıktı!

PUBG 1.0 ile erken erişimden çıktı!

Ve beklenen an sonunda gelip, çattı. Uzun süre erken erişim sürecinde olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, PUBG 1.0 ile resmi olarak çıkışını yaptı!

Steam Kış İndirimleri hangi oyunlar indirimde?

Steam’in bu önemli indirim dönemi 4 Ocak tarihine kadar sürecek ve beklenen gün gelene kadar yılın oyunları ödülleri için de seçimler yapılacak. Geçtiğimiz dönemde başlatılan Steam en iyi oyunlar ödülleri nükteli kategorileri ve eğlenceli yapısıyla bir kez daha çok dikkat çekecek gibi görünüyor.

Steam kış indirimleri

Hellblade, Inside, Shadow of War, Metal Gear Solid serisi, Counter-Strike Global Offensive ve daha binlerce oyun şu an yüzde 90’lara varan indirim fırsatları ile sizleri bekliyor.

21 Aralık – 4 Ocak arasında sürecek olan indirimlerde her gün bir Yılın Oyunu adayı bizlere sunuluyor. Bugünün adayı ise “Tercihler Önemlidir” kategorisinden oldu. İlgili oyuna şuradan kolayca oy verebilirsiniz.

:: Steam indirimlerini nasıl buldunuz?

 

 

Tema Tasarım | Osgaka.com