Ana Sayfa CEPTELEFONU 13 Aralık 2017 84 Görüntüleme

Sanal Parada Yeni Dönem Ödemesi Sahte cüzdan uygulaması ilk üçe girdi!

Sanal Parada Yeni Dönem Ödemesi Sahte cüzdan uygulaması ilk üçe girdi!

Geçtiğimiz aylarda içlerinde Bitcoin, Ethereum‘un da bulunduğu kripto paraların popülaritesinin artmasıyla birlikte, insanlar sanal cüzdan uygulamalarına büyük ilgi göstermeye başlamıştı.

Bitcoin tam gaz ilerliyor

Bitcoin tam gaz ilerliyor

Piyasaya çıktığı günden bu yana büyük soru işaretleri içinde bu güne gelen Bitcoin, yatırım yapanlara muhteşem kazançlar sağlatmaya devam ediyor.

Bu ilgiyi fırsat bilip dolandırıcılık yapan birçok kişi, geliştirdikleri sanal cüzdan uygulamalarıyla insanların kripto paralarını çalmaya başladı. Yine de uygulamaların kötü amaçlı olup olmadığı bir şekilde anlaşıldığından, insanlar bu oyuna çok düşmüyordu.

Sahte sanal cüzdan uygulaması en iyiler arasında!

Geçtiğimiz hafta sonu birden bire App Store‘un Finansal kategorisinde ilk 3’e çıkan uygulama görenleri şoke ettirdi. 4.99 dolar gibi bir fiyatla bizlerin karşısına çıkan uygulama birçok kişinin güvenerek kullandığı MyEtherWallet uygulamasını tamamen kopyalayarak marketteki yerini aldı.

Fiyaskonun ortaya çıkmasıyla beraber, MyEtherWallet, sahtekar uygulamayla hiçbir ilgisinin olmadığını ve konuyla ilgili bir rapor hazırladığını Twitter üzerinden bildirdi.

https://platform.twitter.com/widgets.js

:: Siz bu cüzdanlara güveniyor musunuz?

 

 

Etiketler:
Tema Tasarım | Osgaka.com