Ana Sayfa CEPTELEFONU 20 Aralık 2017 58 Görüntüleme

Samsung Galaxy S9 iphone’u taklit edecek!

Samsung Galaxy S9 iphone’u taklit edecek!

Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy S9 ailesi her geçen gün yepyeni bir sızıntı ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kılıflarla birlikte ortaya çıkan Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinin tasarımı bütünüyle ortaya çıkarken kamera konusundaki önemli bir detayda dikkat çekiyor.

En yeni Galaxy S9 görselleri yayınlandı

En yeni Galaxy S9 görselleri yayınlandı

İşte Apple’ın izinden giden Galaxy S9 ailesi! 

Tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla birlikte artan sızıntılar nedeniyle Galaxy S9 ailesi kendisine gündemimizde daha sık yer bulmaya başladı.

Galaxy S9 ailesi

Olixar ve MobileFun’ın yayınladığı Galaxy S9 modelleri için tasarlanan kılıflar, yeni modellerin tasarımını bütünüyle ortaya koydu. Genel itibariyle Galaxy S8+ ailesine benzerlik gösteren tasarımda ekran kasa oranı artarken en büyük fark ise arka tarafta gerçekleştiriliyor.

Bir önceki modelde çok eleştirilen parmak izi sensörünün yeri değiştirilirken Samsung’da kamera konusunda Apple’ın izinden gitmeye karar veriyor. Sizlerinde bildiği üzere iPhone 7 ve iPhone 8 ailesinde Plus modellerinde çift kameraya yer veren Apple, düz modellerde ise tek kamera kullanmayı tercih etmişti.

Galaxy S9 ailesi

Galaxy Note 8 ile birlikte çift kamera kullanmaya başlayan Samsung ise Apple ile aynı stratejiyi izleyerek Galaxy S9 modelinde tek kamera Galaxy S9+ modelinde ise çift kameraya yer verecek.

Bir süredir gündemde olan bu iddia, ortaya çıkan son sızıntılarla artık kesinlik kazandı diyebiliriz. Elbette bunu dememizde Olixar’ın günümüze kadar Samsung tasarımları konusunda hiç ıskalamamış olmasınında büyük payı var.

Galaxy S9 ailesi

Pil ve ekran boyutu ve tabi ki fiyat konusunda da birbirlerinden farklılaşacak olan iki modelin resmi tanıtımının ise 28 Şubat tarihinde gerçekleşmesi bekleniyor.

:: Sizce Samsung’un kamera konusundaki bu kararı doğru mu? Galaxy S9 ailesinin tasarımlarını nasıl buldunuz?

 

 

İlginizi çekebilir

Android kan kaybediyor!

Android kan kaybediyor!

Tema Tasarım | Osgaka.com