Ana Sayfa OYUN 3 Ocak 2018 46 Görüntüleme

Logan Paul’un intihar içerikli videosuna büyük tepki!

Logan Paul’un intihar içerikli videosuna büyük tepki!

Ünlü Youtuber Logan Paul, Japonya’da çektiği video ile gündeme bomba gibi oturdu. Video ‘Japonya’nın İntihar Ormanında bir ceset bulduk…’ başlığı ile paylaşıldığı biliniyor.

Paul, Vlog kanalında paylaştığı videoda intihar etmiş birinin görüntülerine yer vermesi sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu ve hemen ardından bu videoyu sildi. Bununla birlikte Youtube kanalının kapatılması için sosyal medyada kampanya da yapılıyor. Ünlü Youtuber Logan Paul’un paylaştığı bu video yaklaşık olarak 6 milyon izlendi ve 23 saat yayında kaldığı biliniyor.

Enes Batur’un Altın Kelebek ödülü geri alındı!

Enes Batur’un Altın Kelebek ödülü geri alındı!

Bu yıl 44’üncüsü düzenlenen Altın Kelebek ödüllerinde ilk kez oylamaya açılan “En İyi YouTuber/Instagrammer” kategorisinin kazananı Enes Batur Altın Kelebek ödülüne veda etti!

Peki Ünlü Youtuber Logan Paul’un paylaştığı videonun içeriği neydi?

 

Paul, arkadaşlarıyla birlikte korku filmlerine konu olan Aokigahara’ya gitti. Aokigahara Ormanı, Japonya’da bulunan Fuji Dağı’nın hemen yanında yer alıyor. Yaşanan intihar olayları yüzünden buraya İntihar Ormanı da deniliyor. Burada intihar etmiş bir cesetle karşılaşması sonucu, onu videosunda yer vererek kanalında paylaştı. Paylaşıldıktan hemen sonra videoya yaş sınırlaması geldi ve ardından ağır tepkiler sonucu videoyu kaldırıp, Twitter hesabından özür videosu yayınladı.

:: Sizin tepkiniz nedir?

 

 

Tema Tasarım | Osgaka.com