Ana Sayfa İNTERNET 13 Kasım 2017 79 Görüntüleme

Facebook Hikayeler artık her yerde!

Facebook Hikayeler artık her yerde!

Facebook, Messenger içerisinde yer alan Snapchat klonunu bundan böyle ana mobil uygulamasına bağlamış durumda. Artık Facebook’tan yapılan Hikaye paylaşımları anında Messenger uygulamasına da gönderilebilecek. Ayrıca özellik gruplara, etkinliklere ve sayfalara da ekleniyor.

Twitter hesap onaylama işlemi durduruldu

Twitter hesap onaylama işlemi durduruldu

Twitter’ın yaptığı son duyuru hayali mavi tik olanları biraz üzecek türden çünkü Twitter hesap onaylama işlemi geçici bir süre için durduruldu.

Facebook Hikayeleri için değişim!

Sosyal medya devi, 24 saat içerisinde yok olan ve zamana göre sıralanan fotoğraf ile videoların paylaşımına izin veren özellik için daha kolay bir yol sunmak istediklerinin altını çiziyor. Bu yenilik sayesinde Hikaye paylaşımları tüm platformlar üzerinden gerçekleştirilmiş olacak.

Facebook

Ek olarak şirket, ağdaki bir grup veya etkinlik sayfasının üyeleri için herkes tarafından görülebilecek bir Hikaye gönderme olanağı da sağlıyor. Hikayeler özelliğinin basitleştirilmiş Facebook Lite uygulaması içerisine de dahil edildiği belirtelim. Sayfa yöneticileri ise önümüzdeki aylarda takipçileri için bu türde paylaşımlar yapabilecek. Kısacası farklı uygulamalar yerine tek bir yerden paylaşım kolaylığı özelliğin çok daha yaygınlaşmasını sağlayacak gibi gözüküyor.

:: Bu yenilik hakkında sizin düşünceleriniz neler?

İlginizi çekebilir

İŞKUR, YouTuber yetiştirecek!

İŞKUR, YouTuber yetiştirecek!

Tema Tasarım | Osgaka.com