Ana Sayfa GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ 1 Kasım 2017 54 Görüntüleme

Android Wear 2 sonunda güncellendi!

Android Wear 2 sonunda güncellendi!

Google tarafından yapılan açıklamaya göre Android Wear 2 sonunda Google Play üzerinden güncellendi ve artık çok daha hızlı çalışacak şekilde yenilendi. Güncellemenin daha önce hiçbir bilgi verilmeden, Twitter üzerinden duyurulduğunu da belirtelim.

Avrupa ücretsiz internet için harekete geçti!

Avrupa ücretsiz internet için harekete geçti!

Avrupa ücretsiz internet için harekete geçti. Yapılacak alt yapı çalışmaları ile birlikte Avrupa’nın birçok yerinde internet ücretsiz olacak.

Android Wear 2 neler getiriyor?

Google’dan Hoi Lam’ın Twitter hesabından yaptığı açıklamayla birlikte güncellemenin bugünden itibaren OTA aracılığıyla dağıtılmaya başlandığı belirtildi. Bu da birkaç gün içerisinde uygulamanın yavaş yavaş herkese dağıtılacağı anlamına geliyor.

Güncelleme ile birlikte Google Play Store’un kullanımı da artık çok daha basitleştirildi. Play Store üzerinde uygulamaların bulunabilmesi de bir hayli kolaylaştırıldı. Ufak ekranlardan dolayı yaşanan yanlış tıklamaların önüne geçmek için de çeşitli geliştirmeler yapıldı ve artık uygulamalarda gezinmenin daha rahat olacağı belirtildi.

Bunların dışında da mobil işletim sistemindeki birçok hatanın da giderildiği söylenirken, hangi hataların düzeltildiği konusunda ise ekstra hiçbir bilgi verilmedi.

:: Akıllı saat kullanıyor musunuz?

Tema Tasarım | Osgaka.com